Архив рубрики ‘Переклади’

Джоан Кетлін Ролінґ. “Гаррі Поттер і орден Фенікса” ч.2

01 Mar 2011

Рон, завдяки якому Ґрифіндору пощастило завоювати квідичний кубок, був у такій ейфорії, що на другий день у нього ні до чого не лежали руки.

Роберт Хайнлайн. “Реквием”

08 Jan 2011

На острове Самоа есть высокая гора, а на ее вершине – могила. И вот что написано на могильном камне:

Роберт Хайнлайн. “Человек, который продал Луну”

08 Jan 2011

Ты должен поверить! Джордж Стронг только фыркнул в ответ.

Роберт Сильверберг. “Железный канцлер”

08 Jan 2011

Кармайклы всегда были довольно упитанным семейством: всем четверым отнюдь не помешало бы сбросить несколько фунтов.

Джером К. Джером. “Трое на четырех колесах”

08 Jan 2011

В эту минуту дверь приоткрылась и в ней показалась головка миссис Гаррис. Этельберта прислала ее напомнить мне, что нам не стоит засиживаться, потому что Кларенс остался дома совсем больной.

Джером К. Джером. “Как мы писали роман”

08 Jan 2011

Много лет назад, когда я был ребенком, мы жили в большом доме на какой-то прямой и длинной, закопченной улице лондонского Ист-Энда. Улица была шумной и многолюдной в дневные часы, но тихой и пустынной по ночам.

Джером К. Джером. “Пирушка с приведениями”

08 Jan 2011

Это было в сочельник. Я начинаю именно так потому, что это самое общепринятое, благопристойное и респектабельное начало, а я был воспитан в общепринятом, благопристойном и респектабельном духе, привык поступать самым общепринятым, благопристойным и респектабельным образом, и эта привычка стала у меня второй натурой.

Джоан К. Роулінг. “Гаррі Поттер і смертельні реліквії”

10 Dec 2010

Гаррі звалив на свої плечі таємниче, небезпечне і майже нездійсненне завдання: знайти і знищити решту Волдемортових горокраксів. Ще ніколи Гаррі не почувався таким самотнім, а його майбутнє ще ніколи не здавалося йому таким похмурим… У цій заключній і чи не найяскравішій зі всієї “поттеріани” книзі Дж. К. Ролінґ дає довгоочікувані відповіді на багато запитань. Її захоплююча манера оповіді з численними несподіваними сюжетними поворотами дарує неймовірну насолоду мільйонам читачів – тим, які трималися з Гаррі аж до самого кінця.

Джоан К. Роулінг. “Гаррі Поттер і напівкровний принц”

10 Dec 2010

Як швидко плине час! Із кожною новою книжкою про Гаррі Поттера сотні мільйонів читачів у світі дорослішають разом з головним героєм. Наш Гаррі, здається, закохався… А тим часом темні сили на чолі з Лордом Волдемортом отримують могутню підмогу…

Джоан Кетлін Ролінґ. “Гаррі Поттер і орден Фенікса” ч.1

10 Dec 2010

Ніхто й не сподівався, що п’ятий рік навчання у Гогвортсі буде для Гаррі та його друзів легкою прогулянкою. Проте запровадження в школі посади Верховного інквізитора ще більше все ускладнило…